Jersey Sjöjungfru Vågt tyg – Rosa Folie Spandex 150 cm

Jersey sjöjungfru våg tyg är ett tvåvägs stretchmaterial av spandex och lycra, perfekt för olika kreativa projekt. Tyget är 150 cm brett och finns i sju olika färger, inklusive rosa och rosa. Det säljs per meter och är idealiskt för kläder, accessoarer och hantverk som kräver en flexibel och elastisk kvalitet. Med sitt unika mönster inspirerat av sjöjungfrur ger detta tyg en lekfull och färgglad touch till dina designidéer.

SKU 824970 Category Tag

Description

Vår fantastiska Jersey sjöjungfru våg tyg som kommer att förvandla dina kreativa projekt! Detta unika tyg har en vacker fiskberättelse-design i folie och är tillverkat av högkvalitativt spandex lycra för att ge dig oöverträffad komfort och stil. Med en bredd på 150 cm och tillgängligt i 7 färger, inklusive en underbar rosa nyans, är detta tyg perfekt för allt från kläder till dekorativa projekt.

Oändliga kreativitetmöjligheter

Med vårt Jersey sjöjungfru tyg kan du låta din fantasi flöda! Skapa fantastiska klänningsdesigns, mysiga tröjor eller unika inredningselement. Det tvåvägs stretchmaterialet ger en perfekt passform och gör det enkelt att arbeta med, oavsett vilket projekt du har i åtanke.

Hållbart och slitstarkt

Vårt tyg är inte bara vackert utan också slitstarkt och hållbart. Det är designat för att stå emot vardaglig användning och behålla sin färg och form, vilket gör det till ett utmärkt val för både barn och vuxna. Investera i kvalitet som varar!

Begränsad tidserbjudande!

Miss inte chansen att få detta fantastiska tyg till ett oslagbart pris. Vi säljer det per meter, så du kan anpassa ditt köp efter dina behov. Beställ nu och ta del av vårt begränsade tids erbjudande – skapa något magiskt med vår Jersey sjöjungfru våg tyg idag!